Zeilen in Friesland


Een mooie zeiltocht maken in Friesland met een tjalk of een praam. Dagtochten of meerdaagse tochten met (grote) groepen is allemaal mogelijk bij De Twirre.



Tjalkzeilen in Friesland


Zeilen op een tjalk is actief bezig zijn. Samen de zeilen hijsen, de schoot bedienen of aan het roer staan. Een prachtige zeiltocht maken door het nationaal park de Alde Feanen.

Zeilen met de tjalk >

Praamzeilen in Friesland


Praamzeilen in Friesland. Heerlijk zeilen in het nationaal park de Alde Feanen met begeleiding van de schipper: zelf de zeilen hijsen en sturen. De zeilpramen zijn ideaal voor kleinere groepen - 8 tot 12 personen. Als de groep groter is dan 12 personen varen we met meerdere pramen uit, ideaal voor een wedstrijdje.

Zeilen met een praam >

Zeilcursus CWO


Wilt u op een plezierige manier leren zeilen? Wij geven zeilcursussen aan jongeren en volwasssen. Gedurende de mei- en zomervakantie geven wij cursussen van 5 dagdelen. Deze worden gegeven door CWO gecertificeerde instructeurs. Spelenderwijs en middels leuke oefeningen leren zeilen bij Watersportcentrum De Twirre in Eernewoude.

Meer over zeilcursussen >

Bootverhuur


De vloot van Watersportcentrum De Twirre te Eernewoude ligt in hartje Friesland. Het vaarwater is veelzijdig en zeer geschikt voor zeilboten en kanovaren. De Twirre verhuurt valken, lasers, optimisten, kano's.

Boot huren bij de Twirre >

< Terug naar de startpagina

Zeiltocht maken in Friesland >
Dit is een eenvoudige kopie van onze website. Om het origineel te zien heeft u de flash plugin nodig.  flash plugin installeren >